O mnie|About


Witam Cię na moim blogu.

O sobie w kilku słowach: 
W parkourowym środowisku znana jestem pod nickiem Yumi [jap: łuk ]. Ćwiczę od Marca 2011 roku. Mieszkam w Łodzi, tu studiuję filologię japońską i tu też trenuję.
Uwielbiam dobrą muzykę i porządne, zdrowe jedzenie ;) Gdy jestem sama, nie rozstaję się z odtwarzaczem MP3. Wolny czas najchętniej spędzam czytając książki i popijając herbatę, czasami rysuję.Ostatnio zapałałam miłością do podróżowania - najlepiej spontanicznie i autostopem.Moje plany i cele:
Wciąż się rozwijam, wciąż odkrywam przed sobą nowe możliwości, jakie daje mi parkour oraz pole dance.

Chciałabym także, by żeńska scena parkour w Polsce rosła w siłę, a traceuses stworzyły zżytą społeczność. Zależy mi też na tym, aby wszystkie początkujące dziewczyny odnalazły silne wsparcie ze strony dłużej trenujących traceuses.

Dotychczasowe osiągnięcia:
  • W 2012/2013 roku organizowałam regularne treningi dla dziewczyn w Łodzi i zachęcałam do wspólnych oraz samodzielnych ćwiczeń poza salą akrobatyczną.
  • W Październiku 2013 brałam udział w wyjeździe do Stuttgartu organizowanym z okazji 25-lecia partnerstwa z miastem Łódź, gdzie wraz z miejscowymi traceurami uczestniczyłam w pokazie parkour.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz